Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu

Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu (https://www.budajored.com/index.php)
-   UFO Teorileri (https://www.budajored.com/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Ufo-uzaylı (https://www.budajored.com/showthread.php?t=759)

İnterruttore 08-08-2016 07:03 PM

Ufo-uzaylı

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Arşivlerden, sizlerin de düşüncesini almak istiyorum. Gerçeklik payı varmıdır?

Namaste.

budajored 08-08-2016 07:15 PM

oncelikle paylasim icin tesekkurler ;
uzayli resimine gelirsek

maketten yapma gibi duruyor.
gozleri , agizi ve burunu var.
benim bildigim uzaylilarda burun yok.
birde onceden okudugum bir kaynakta uzayli bedenlerinde ,degisik radyasyon tarzi birsey oldugu soyleniyordu.Yani boyle resimdeki gibi ellerin birbirine degmesi , bu resimin maket oldugunu gosteriyor

Aldwynenar 08-08-2016 07:20 PM

Gerçeklik payını aramak için çok profesyönel olmaya gerek yok diyebilirim. Fotoğraflama tekniği bilmeniz yeterli. Öncelikle fotoğrafı çekiliş açısına bakın. Gölgeleri farkedebilirsiniz. Eşyaların bile gölgeleri varken uzaylının gölgesi olmaması evrensel fizik kurallarına aykırıdır. Ayrıca isosu bu kadar düşük olan bu fotoğrafta hemen üst taraftaki resim %100 sonradan monte edilmedir. Eğerki fotoğraf karesine dahil olsaydı daha az isoya sahip olacaktı. Bu da fotoğraf üzerinde oynamalar yapıldığına delildir.

İnterruttore 08-08-2016 07:21 PM

Alıntı:

budajored´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 2243)
oncelikle paylasim icin tesekkurler ;
uzayli resimine gelirsek

maketten yapma gibi duruyor.
gozleri , agizi ve burunu var.
benim bildigim uzaylilarda burun yok.
birde onceden okudugum bir kaynakta uzayli bedenlerinde ,degisik radyasyon tarzi birsey oldugu soyleniyordu.Yani boyle resimdeki gibi ellerin birbirine degmesi , bu resimin maket oldugunu gosteriyor

İkiside bir teori, ama bilgilere göre çoğunluk olarak sizin dediğiniz olumlu olabilir. Ama buda çelişkilidir, çok yerden UFO, uzaylılar ile yorumlar mevcut bu bir farklı gibi geldi. Görüşde bulunduğunuz için teşekkürler.

Bir kaç tane de Arşivlerden UFO ile ilgili resimler var, onlarıda paylaşacağım kısa sürede göz atmanızı bekliyorum. :)

budajored 08-08-2016 07:22 PM

Alıntı:

İnterruttore´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 2246)
İkiside bir teori, ama bilgilere göre çoğunluk olarak sizin dediğiniz olumlu olabilir. Ama buda çelişkilidir, çok yerden UFO, uzaylılar ile yorumlar mevcut bu bir farklı gibi geldi. Görüşde bulunduğunuz için teşekkürler.

Bir kaç tane de Arşivlerden UFO ile ilgili resimler var, onlarıda paylaşacağım kısa sürede göz atmanızı bekliyorum. :)

tesekkurler , paylasimin devamini bekliyoruz , iyi forumlar

İnterruttore 08-08-2016 07:22 PM

Alıntı:

Aldwynenar´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 2245)
Gerçeklik payını aramak için çok profesyönel olmaya gerek yok diyebilirim. Fotoğraflama tekniği bilmeniz yeterli. Öncelikle fotoğrafı çekiliş açısına bakın. Gölgeleri farkedebilirsiniz. Eşyaların bile gölgeleri varken uzaylının gölgesi olmaması evrensel fizik kurallarına aykırıdır. Ayrıca isosu bu kadar düşük olan bu fotoğrafta hemen üst taraftaki resim %100 sonradan monte edilmedir. Eğerki fotoğraf karesine dahil olsaydı daha az isoya sahip olacaktı. Bu da fotoğraf üzerinde oynamalar yapıldığına delildir.

Yorumlara açık bir resim,buda güzel bir tespit. Birde UFO ile ilgili resimler var onlarada görüşünüzü bekliyorum.

Gungor 08-09-2016 01:27 AM

Bencede budajored e katiliyorum

Şu Anki Saat: 02:21 AM