Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu  

Geri git   Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu > Buda Jo Red Paranormal Kaynaklar Forum Sitesi > Ufoloji & Dünya Dışı Yaşam > Nasa ve UFO'LAR

Nasa ve UFO'LAR Nasanın ufolar ile olan ilişkileri,ufo nasa bağlantıları,nasaların kaydettiği ufo görüntüler,uzaylılar ve nasa,nasa ufo anlaşmaları

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 01-30-2018
Katzfiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katzfiel Katzfiel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 402
Katzfiel will become famous soon enough

Alıntı:
Aneo3_000´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Asgardia yeni yapılmak üzere ve proje halinde olan uzay ülkesidir.
proje şu an hala aktif. Eğer sürdürülebilirse inşaatın nekadar süreceği?,orada yaşam tarzının nasıl olacağı?,bilimsel olarak orada nekadar yaşanılabileceğinin tespiti yada ispatı yapıldımı?. Bu sorulara hiç bir şekilde cevap veremeyeceğim çünkü bu sorulara henüz cevap veren biri olmadı.Tek cevabın verebildiğim iki şey ise şunlar;projenin son durumu nedir? proje hala aktif ve devam etmekte,Vatandaşlık alma durumu varmı? Asgardia uzay ülkesine hala vatandaş alımları devam ediyor. Hatta ülkemizden alan bile var.
Herhangi bir sorunuz olursa buradan bana yazabilirsiniz... teşekkürler.
merhaba hosgeldiniz
evet yazdiklariniz yarisini nerdeyse biliyorum sadece sormak istedigim. uye konumuma asgardia yazilmis. oyuzden sordum.
Alt 02-04-2018
qazwsx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
qazwsx qazwsx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 0
qazwsx konu

Alıntı:
Aneo3_000´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Asgardia yeni yapılmak üzere ve proje halinde olan uzay ülkesidir.
proje şu an hala aktif. Eğer sürdürülebilirse inşaatın nekadar süreceği?,orada yaşam tarzının nasıl olacağı?,bilimsel olarak orada nekadar yaşanılabileceğinin tespiti yada ispatı yapıldımı?. Bu sorulara hiç bir şekilde cevap veremeyeceğim çünkü bu sorulara henüz cevap veren biri olmadı.Tek cevabın verebildiğim iki şey ise şunlar;projenin son durumu nedir? proje hala aktif ve devam etmekte,Vatandaşlık alma durumu varmı? Asgardia uzay ülkesine hala vatandaş alımları devam ediyor. Hatta ülkemizden alan bile var.
Herhangi bir sorunuz olursa buradan bana yazabilirsiniz... teşekkürler.
siz gitmek istermisiniz asgardia ya

Tag Ekle
gizemli, nasa, uzay

Seçenekler
Stil