Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu  

Geri git   Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu > Buda Jo Red Paranormal Kaynaklar Forum Sitesi > Parapsikoloji & Spiritüalizm > Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

Yaşadığınız Paranormal Deneyimler Yaşadığınız Paranormal Hikayeler, Yaşadığınız Korku Hikayeleri, Yaşadığınız Paranormal Aktiviteler,Yaşadığınız Doğa Üstü Olaylar, Parapsikoloji Hikayeleri,Yaşanmış Paranormal Olaylar

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 09-24-2017
sirius sirius isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 0
sirius konu
Standart paranormal olay yasadigim hikayem

ben 11 12 yaşlarındaydım bir ara para psikolojiyle ilgili gazetelerde yazılar çıkıyordu bende onları okuuştum ve çok ilgimi çekmişti hatta bir televizyon programında düşünce yoluyla insanlarla iletişime geçilebileceği konuşulmuştu aradan aylar geçti bilmiyorum belkide 1 yıl bile olabilir birgün markete gazete almaya giderken birden zihnimde bulanık görüntüler belirdi isviçrede bir masanın etrafında oturan 5 6 kişi düşünce seyahati yapıyorlardı ve benimle iletişime geçtiler bana nereye gittiğimi sordular bende zihnimden gazete almaya gittiğimi söyledim ve aralarında geçen konuşmaları bile duyuyordum diğer kişi benimle konuşan kişiye bana ekmek ve yumurta almasınısöyle dedi okişi bana aynı komutu verdi fakat ben hayır gazete alıcam dedim diğer kişi tekrar ekmekmve yumurta almam konusunda ısrar edince ben yüksek sesle yok ben gazete alıcam derken bir baktım marketteyim daha sonra tekrar ulaşmaya çalıştılar ama bağlantıyı tam kuaramadılar onlar bana ulaşamadılar ama ben onları duyuyordum bu benimle konuşan kişinin ilk deneme çıkışıymış ve başarılı olmuş ama bana dediğini yaptıramadığı ve bağlantıyı kaybettiği için biraz hayıflandılar haata oturdukları masayı bile gördüm oval bir masada oturyolardı bu inanılması çok güç bişey gibi gözüksede inanınki ben bunları yaşadım bir dahada başıma böyle bişey gelmedi bana bunun ne olduğunu açıklayan biri olursa çaok sevinirim yani astral seyahat mi yoksa paranormal bir olay mı veya ne olabileceğini bir bilen açıklarsa çok sevinirim çünkü kime anlattıysam ya inanıyo gibi görünüp arkamdan alay ettiler yada sen kafayı yemişsin dediler gerçekten açıklarsanız çook sevinirim bide acaba algılarım açık olabilir mi bunuda merak ediyorum herkese iyi akşamlar

Tag Ekle
paranormal hikaye

Seçenekler
Stil