Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu  

Geri git   Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu > Buda Jo Red Paranormal Kaynaklar Forum Sitesi > Parapsikoloji & Spiritüalizm > Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

Yaşadığınız Paranormal Deneyimler Yaşadığınız Paranormal Hikayeler, Yaşadığınız Korku Hikayeleri, Yaşadığınız Paranormal Aktiviteler,Yaşadığınız Doğa Üstü Olaylar, Parapsikoloji Hikayeleri,Yaşanmış Paranormal Olaylar

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 09-08-2017
damura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
damura damura isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 0
damura konu
Yazı Durubiliş-Prekognisyon

Öncelikle bilir kişiden yardım almak istiyorum biraz uzun yazacağım okursanız mennun olurum.
böyle durumlarda birine ihtiyaç duyuluyor fakat açıkçası herkese güvenilmiyor. Ben kendimi 2 yıl önce keşfettim sezgilerimin çok kuvvetlidir ve dediklerim çıkar fakat sanki ben söylemiyormuşum gibi onları. Uzun araştırmalar ysptım bir sürü bilgi edindim fakat cidden birine danışmadan olmuyor kısa süre önce rehber varlıkları öğrendim ve aslında onların bize yardım ettiğini ve bu benim isteğim dışında oluyor yani ben onunla iletişime geçemiyorum ama gerektiğinde o geçiyor.Telepati ile ilgileniyorum ayrıca enerjimi ellerimde hissedebiliyorum serinlik olarak bu da bana başarabileceğime dair güç veriyor yani kısaca iki yıldır elimde olmadan duru bilirim geliştirmek istiyorum ama geliştirmek istememin sebebi bencil amaçlar değil çıkar değil insanoğlunun istediği ve inandığı sürece neler başarabileceğimi öğrenmek kendimi keşfetmek. Sınırlarımı aşmak bu yüzden de yardım almak istiyorum bir sürü yere başvurdum fakat açıkçası hepsinin amacı farklıydı.
.....
Keşfetmem şöyle başladı öğle arasında hava sıcak olsa da bir titreme gelmişti ve ertesi teneffüs telefonumu kaybetmiştim öncesinde zaten herles 6.hissin kuvvetli derlerdi ama fazla takmadım dönüm noktası bu oldu ve Araştırmaya başladım o aralar tesadüfen ki tesadüflere inanmıyorum dediğim gibi. Biri mesaj attı normalde kimseye cevap vermem ama verdim ve parapsikoloji ile ilgilendiğini öğrendim aldığım bilgilerin çoğunu onun sayesinde öğrendim sonrasında daha da artmaya başladı arkadaşım zar atmadan önce kaç gelir diye sorduğunda direk 3 3 dedim ve sanki ben değil de içimden biri demiş gibi doğru çıktı şarkı listelerinde karıştıra bastığımda doğru şarkı tahminleri yapıyorum ama düşününce olmuyor tabi birden diyorum şu şarkı ve o şarkı başlıyor. hiç yıldız kaymasını görememe rağmen bir keresinde yıldız kaysın dememle kayması bir olmuştu konuştuğum bi kişi beni telekineziye yönlendirdi fakat benim keşfettiğim gücüm o değildi ki arkadaşım kalemi iki parmağının arasında tuttu ve dediki ne zaman düşer o kadar sıkı tutuyordu ki düşmez dedim ama sanki o an başka biri dedi ama ağzımdan 20 saniye dediğimi duydum ve arkadaşım 19 dedi kalem titredi 20 de düştü iki teneffüs kendine gelememişti.😁Aklından tuttuğu sayı renk bilebiliyorum mesela annemi biri aramıştı artık karşıdaki ne dediyse annem şaşırdı ben de sanki ben o kişiyle konuşuyormuş gibi annesi ölmüş yazık dedim annem telefonu kapatınca Hacer hanımın annesi ölmüş dedi şok olmuştum okey oynarken de okeyin hangi renk olabileceğini biliyordum arkadaşımın tc numarasının ilk üç hanesini birden söylemiştim yani bi telepati var bi prekognisyon yani uyarıcılarla geleceğe ait bir şeyler görme evet böyle diyince inanılmaz geliypr ama dediklerim hep birer birer çıkınca artık dedim bu imkansız tarot kartlarının 20 sinin 16 sını bilmiştim rehber varlığım yardımcım benimle iletişime geçiyor evet ama ben bu anlattıklarının hiçbirini kendi isteğimle yapamıyorum ve dediğim gibi sınırlarımı zorlamak ve geliştirmek istiyorum bunu artık lütfen biri gerçekten yardımcı olsun istiyorum rehberimi imgeliyorum insan olarak onu yanımda imajine ediyorum ona bir isim de verdim arada konuşuyorum ama yeni başladım 5 gün oldu belki iletişime geçer diye egomu aşmaya çalışıyorum çünkü rehberim bana bağırsa bile egom duymazmış engelliyor birçok şeyin farkındayım ama elimden bir şey gelmiyor bu yüzden size başvurdum ve henüz 16 yaşındayım ama okuduğum bir kitap var metin hara yol diye orada adam kendini 12 yaşında keşfetmiş bu bana güç verdi ve avuç içlerinden nefes alabiliyor olmak ve kitapta bunun yazması beni cesaretlendirdi. Ama biliyorum ki kimsenin deneyimler göre gitmemem gerekiyor herkes de bu farklı işliyor ben sadece biri yol göstersin istiyorum konuştuğum biri benim güçlü psişik özelliklere sahip olduğumu söyledi ve bazı prafosörler benim gibi olmak için yıllarını harcıyor muş ama sanki benim elimde hiçbir şey yokmuş gibi hissediyorum siz ne düşünüyorsunuz?? Uzun yazdığım için özür dilerim kimseye anlatamadığım için.kendimi geliştirmek ve sınırlarımı aşmak istiyorum.
Alt 09-08-2017
evermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
evermore evermore isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator

evermore konu

bu olaylar yaşanmadan önce herhangibir birşey yaşadınızmı ?
Alt 09-08-2017

damura konu

Hayır yani kendimi bildim bileli böyleyim bir olaya bağlı değil efendim
Alt 09-08-2017
Katzfiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katzfiel Katzfiel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 501
Katzfiel will become famous soon enough

Biri mesaj attı demişsiniz burayı biraz daha açabilirmisiniz.
Alt 09-08-2017

damura konu
Yazı

Tumblr sosyal medyasından benden bir yaş büyük bir çocuk selam diye mesaj attı normalde kimseye cevap vermem ama ona verdim konuştuk ikimizin de ortak yani uzaydı ve arkadaş olduk sononün hakkında bir şeyi doğru tahmin ettim ve doğru çıkınca dedim 6. Hissim kuvvetli derler o da dedi ki onun adı 6.his değil durugörü dedi bende araştırdım işte hepsi srd arda geldi ama sonra ona bir daha bu konuyu açmadım oradan başlayarak iki yıldır araştırma yapıyorum ama dediğim gibigibi başlayarak alman ve rehber varlıklar iletişime geçmek istiyorum dün yattım ve alfa beyindalgasina geçebilmek için sadece nefesime odakladım ellerimi iki yana serbest bıraktım sağ elim evet sol elim hayır dedim bunu defalarca tekrarladım ve beni duyuyormuşum dedim ve ona özel adıyla seslendim işte sağ elim karıncalandı sonra adim ayşe mi dedim sol elim karıncalandı adim dama şaşırmıştım sonra da teşekkür ettim bu bbenim için su anlık yeterliğe konu sıkboğaaz etmek istemedim teşekkür ederek onu sevdiğimi söyledim ve uyudum acaba ben cevabı bildiğim için kendi kendime mi elimi karincalattim diye bir şüphe kaldı ama şüphe kanallarımı kapatacağı için üstünde.durmadım bulunmamayı unutmusum bu arada ben buraya pek girmiyorum eğer facebook kullanıyorsanız messengerdan yazabilir miyim ??
Alt 09-08-2017

damura konu

Kusura.bakmayın yazım hatalarım var
Alt 09-08-2017
Katzfiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katzfiel Katzfiel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 501
Katzfiel will become famous soon enough

dünya dışı varlıklarla hiç iletişime geçtiniz mi ?

yaş kaç ?

bu olaylar tekrarlıyormu halen ?

hiç bilinçkaybı yaşadınız mı ?

sadece forum sitesini kullanıyoruz.diğer sosyal aglarda hesabım yoktur.
Alt 09-08-2017

damura konu

Hayır iletişime geçmedim. Bilinç kaybı yaşamadım ve evet gün içerisinde sürekli oluyor mesela bugün sarkilistesindeyken karıştıra basmadan önce bir şarkıyı söyledim adını karıştıra basınca o çalmaya baskadı 500 şarkıdan yani gun içerisinde basit yaşım henüz 16 ama metin hara kendini 12 yaşında keşfetmiş bu da bana güç veriyor mesela fallara inanmam ama.bugün fal batırmasın geldi çıkmadı bakarım falımda üçüncü gözden.bahsediyordu ilgimi cektir ama ya bir isarret da tesadüf
Bu arada beni yanlış anlamayın geç cevap verdiğim için sizi bekletmemek adına söyledim
Alt 09-08-2017

damura konu

Klavyemde bir sorun var geç algılıyor o yüzden yanlış yazıyorum umarım anlarsınız
Alt 09-08-2017
evermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
evermore evermore isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator

evermore konu

hayır sorun değil ,cevap verme zamanınız forumda illaki bir yetkili yardımcı olacaktır konu hakkında , benim düşüncem birtakım sezileriniz olabilir.Ve bunları daha çok keşfetmek için bu konunun üstüne gitmelisiniz...

Tag Ekle
durubilir, telepati, yardım

Seçenekler
Stil