Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu  

Geri git   Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu > Buda Jo Red Paranormal Kaynaklar Forum Sitesi > Ufoloji & Dünya Dışı Yaşam > UFO Teorileri

UFO Teorileri Kullanıcılarımızın UFO'lar ve Dünya Dışı Yaşam konularındaki farklı teorilerini , ufo makalelerini,ufo aciklamalarini paylaştıkları bölüm.

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 10-26-2017
Katzfiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katzfiel Katzfiel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 444
Katzfiel will become famous soon enough
Standart 17 Yıl içerisinde UFO Saldırısı Gelebilir!

17 Yıl içerisinde UFO Saldırısı Gelebilir!

Konu başlığından anlaşılacağı üzere özellikle bu konuyu araştırdım. Nasa (Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi) nin yaptığı açıklamaya göre “20 yıl içinde Uzaylılar ile temas halinde olabiliriz” cümlesi açıkça bizi olası saldırılara hazırlıyor.
1972 yılından beri ay yolculuğu yapmayan dünyamızın “Ayın Karanlık Yüzeyin’deki Garip Olaylar” nedeniyle çalışmalar iptal edilmiş ve yolculuklara ara verilmişti.
Ayın karanlık yüzeyinde bilmediğimiz her ne varsa emin olun ki hepsi bu senaryonun bir parçası. Olası bir sahte uzaylı saldırısı ayın karanlık yüzeyinden gerçekleşecek ve ABD bu sözde savaşın galibi gelip NASA’yı haklı çıkaracaktır.
illuminati ufoBu dönemden sonra İnsanların zihin kontrolü tamamen NASA’nın elinde olacağı hatta insanların ruh halini bile bu denli örgütlerin belirleyeceği ve 2. Bir bigbang patlaması ile Yaratıcının inkar edilmesi ve Kabala inancının yaygınlaşmasıyla negatifsel bir uçuruma doğru gideceğini öngörüyorum.
İlluminati’nin oyun kartlarından yola çıkarak bu teorimin en geç 17 sene içerisinde gerçekleşecğini zannediyorum.
Düşünün,
  • • 42 yıldır ayın karanlık yüzeyindeki varlıklara ve gizli tünellere inandırıldığımızı, hazırlandığımızı…
  • • NASA’nın tanrı parçacağını bulmak için yaptığı çalışmaları…
  • • Hiç beklemediğimiz bir anda NASA’nın gündeme oturan 20 yıl içinde İlk Temas açıklamasını…
  • • Ve illuminati oyun kartlarını… (yan tarafta verdiğim oyun kartının görseli empire states binasının UFO saldırısına uğradığını gösteriyor)
Yıllardır beynimize kazınan ve bilinç altımıza işleyen bu bilgileri Yeni Dünya Düzeni kurucusu İlluminati’nin 17 yıl içerisinde yani bu sahte UFO saldırısını gerçekleştireceğini açıkça söyleyebilirim.
Hazırlıklı Olun….

alintidir
Alt 01-14-2018
deqaz deqaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 0
deqaz konu

ilginç Teşekkürler
Alt 06-14-2018
FatihYca FatihYca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 0
FatihYca konu

Bilmiyorum Ama bildim bişey varsa Biz müslümanlara kimse zarar veremez tamam öldürüyolar Ama bugünler de geçecek Allahın elçisi dünyaya geldinde he belki bu zamanlar da gelmez Ama gelene kadar melekler bizi korur Allah güç verir hepsinin cezasını veririz Herşey biticek

Tag Ekle
içerisinde, saldırısı, ufo

Seçenekler
Stil