Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu  

Geri git   Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu > Buda Jo Red Paranormal Kaynaklar Forum Sitesi > Parapsikoloji & Spiritüalizm > Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

Yaşadığınız Paranormal Deneyimler Yaşadığınız Paranormal Hikayeler, Yaşadığınız Korku Hikayeleri, Yaşadığınız Paranormal Aktiviteler,Yaşadığınız Doğa Üstü Olaylar, Parapsikoloji Hikayeleri,Yaşanmış Paranormal Olaylar

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 11-15-2017
ssssg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ssssg ssssg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 0
ssssg konu
Standart Yaşadığım ve yaşamakta olduğum parapsikolojik olaylar

Tanışma bölümünde başlangıç yaptığım doğmadan önceki yaşamımdan şimdiye kadarki deneyimlediklerimi anlatıyorum. Paylaşma bölümünde dediğim gibi soruarıma cevaplar arıyorum. Merka ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Tanışma bölümünde paylaştıklarım
1. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
2. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alt 11-15-2017
qazwsx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
qazwsx qazwsx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qazwsx konu

merhaba
büyü vs. ile uğraşıyormusunuz ?
Astral seyahat yaparmisiniz ?
Kac yasindan beri devam ediyor bunlar ?
Geceleri uykuda veya rüyada değişik birtakim sizi tedirgij eden şeyler oluyormu?
Alt 11-16-2017

ssssg konu

Büyü ile uğraşmam sevmem de. Astral seyahat birçok defa istemsiz bir şekilde yaptım. Bir keresinde Ankara'nın üzerinde uçtuğumu hatırlıyorum rüyamda. İnanılmaz gerçekçiydi rüya uçarken yüzüme çarpan rüzgarı hissedebiliyordum diyeyim. Mesela başka rüyalarımda dünya dışına çıkıp dünyayı izlediğim oldu güneş'e yaklaştığım ama uzaydaki seyahatler beni ürküttü. Bu anormallikler çok küçük yaştan beri var. Bebekliğimde etrafımda sarı beyaz ışıkların dolaştığını hatırlıyorum.

Rüyamda tedirgin eden şeyleri biraz açarsanız sevinirim.
Alt 11-16-2017

ssssg konu

Mesela 2013'te beynimden biyopsi alındı ve bana narkoz verdikleri sırada ben siyah ve gri bir bölgeye çıktım. Oradaki varlıklar üzgün ve tedirginlerdi. Beni yanlarına almaları için yalvardım ama "senin henüz vaktin gelmedi ve görevini tamamla " diyerek beni geri gönderdiler. Tabiki yine konuşma yok sadece susuyoruz konuşmaları beynimde duyuluyor.
Alt 11-16-2017

qazwsx konu

bu sari beyaz isiklar sizce kimler ?
biyopsi neden yapildi?
tedirginlikler korkular, kaygilar , depresyon veya varlik cagrilari vs.
dini inanciniz nedir ?
ibadet edermisiniz?
insanlarla iliskileriniz nasil ?
karanlikmi yoksa aydinlikmi daha iyi sizin icin?
Alt 11-16-2017

ssssg konu
Yazı

Bebekken gördüğüm sarı ve beyaz ışıklar benim geldiğim boyuttaki bilge varlıklar diye değerlendiriyorum ya da benim koruyucularım. Ben de zaten onlardan biriyim. Benim bağlı bulunduğum boyut da zaten daha yüksek bir topluluğa ait.

Dünyaya yakın başka bir boyutta çok büyük ve daha vahşi savaşlar veriliyor. Aynı dünyadaki iyi kötü savaşı gibi. Benim gelmemle başladığım görev çok zor bir görevdi kendileri de söyledi. Gönüllü olarak bu dünyadayım. Benimle birlikte beni koruyacak olan yol gösterecek olan insan formunda varlıklar gönderildi. Toplamda 3 taneler. Birisi benden önce gönderilen birisi benle gönderilen birisi de benden sonra gönderilen. Ben ilk ikisinin spatyuma binerek dünyaya gittiğini gördüm. 3. kişiyi hala arıyorum. İlk kişi benim annem kendisi liseden beri spritüelizme çok meraklı sayısız kitap okumuş bir kadın. İkinci kişi aile dostumuz olan reiki master olmuş birisi, spritüel bilgisi çok güçlü meleklerle konuşuyor.. İkisinden de çok fazla yardım aldım.

Biyopsi kanser riski nedeniyle yapıldı.Sonucu kanser çıktı. 6 ay hastanede tedavi gördüm. İlginç bir şekilde sanki kanser olacağımı biliyormuşum gibi kötü haberi olunca çok normal karşıladım. Tanıştığım astrolog bunu ruhsal tarafımın çok çalıştığını ve bu özelliğimin bana zarar vermemesi için benim boyutumdaki varlıklar tarafından kapatıldığını söyledi. Kanser beynin sağ yarım küresinde çıktı. Yani ruhani boyutla iletişimi sağlayan kısım.

Depresyonum yoğun olarak var. Daha önceki iki mesajda da söyledim pozitif ve negatif enerjilerden çok etkileniyorum. Bazen bir "kanal" akışının altyapısını sağladığımı bile düşünüyorum. Beynimin bir tarafı 7/24 saat etkin hiçbir şekilde durmuyor sürekli birşeyle veya birileriyle iletişimde. Beynimin o kısmına ulaşmam içinse uyumam gerekiyor ki bilincim kapansın bilinç dışı çalışmaya başlasın.

Din kavramını sadece yüce yaratan Allah'la aramdaki bir iletişim dili olarak görüyorum.Dualar ona ulaşmak için bir dil sadece. Din bana ne yapmam gerektiğini söylememeli ben zaten bunları biliyor olarak geldim. Sizi bilemem.

İnsanlarla ilişkilerim çok kötü, uyum sağlamakta güçlük çekiyorum. Yaratıcı yönüm çok kuvvetl, ne yazıkki diğer insanlardan daha farklı bir şekilde hayata bakıyorum. Ayrıca zamanda zekam ve farkındalığım yüksek. Bu hem benim için hem çevremdekiler için zor bir olay. Çünkü hem kendimi anlatmakta zorlanıyorum hem de çevremdekiler beni anlamakta zorlanıyor. Şu an bir arkadaş çevrem yok ama bu ben gönderilmeden önce de söylenmişti bana.

Kesinlikle aydınlık taraftayım. Kendi boyutumda kesinlikle aydınlık taraftaydım.

Doğmadan önce boyutumu son bıraktığımda aydınlık taraf karanlık tarafla çok ağır bir şekilde savaşıyordu. Savaş, dünyadakinden çok daha acımasız ve bu savaş, sizlere sizin boyutunuza ve enerji alanınıza hissettirilmiyor.

Varlıklarla iletişime genelde rüyalarımda giriyorum. Onlara da söylediğim bu. Yani akıl sağlığmı korumak için böyle yapıyorum. İletişime girme olayı da şu; rüyamda ak sakallı dede falan görmüyorum daha çok bilinç altıma veri iletiliyor ve zamanı gelince o veri bir tetikleme ile su yüzüne çıkıyor.

İletişime geçtiğim astrolog bu işi 20 yıldır yapıyormuş. Söylediği şey şu benim geldiğim boyuttaki varlıklar zaten iletişimi hiçbir zaman kesmemişler. Önüme kötü veya iyi insanları çıkararak beni yönlendirmişler. Geçmiş hayatıma baktığımda bunu kesinlikle doğrulayabilirim.

Son olarak geldiğim boyutu şöyle betimleyebilirim. Uçsuz bucaksız bir beyazlık düşünün etrafta gün aydınlandığındaki güneşin sarısı var.

Herhangi birşeye ihtiyacınız yok. Çok fazla sevgi saygı şevkat var. Bilgi yükü çok yoğun ama bunu siz ruhunuzda tuttuğunuz için size ağır gelmiyor. Çok boyutlu düşündüğünüz için bu bilgiyi mükemmel şekilde analiz edebiliyorsunuz. Orada ortak birleşik bir zeka var. Varlıklar sırayla dünyaya veya başka boyutlara gidip görevlerini yapıyorlar ve geri geliyorlar. Her görevde biraz daha gelişiyorlar. Görevlerin amacı karanlığına aydınlığı ele geçirmemesi için.
Alt 11-16-2017

qazwsx konu

teker teker okudum yazdıklarınızı bilgili ve güçlü kişilikli birisiniz.Bu konudan başka bilgilerinizi makale olarak paylaşırsaniz kesinlikle okumak isterim.

Hisleriniz nasıl? yani önceden sezi veya tahmin gibi özel birkac yeteneğiniz olduğunu düşünüyorum veya siz daha farkına varamadiniz.

Hastalığınız icin geçmiş olsun sifa dilerim size...

Sizin gibi insanlarla iletişiminizin kuvvetli olduğuna inanıyorum. Sıradan insanlar insanlar sizi yorar.
Alt 11-19-2017

ssssg konu

Önsezilerim halk arasındaki deyişle 6.his çok kuvvetli bende. Yani bir insan bana zarar verecekse verme durumu varsa o insana karşı itilme duygusu oluşuyor. Ya güsel bir olay olacaksa önceden hissedip mutlu olabiliyorum.
Alt 11-19-2017

qazwsx konu

Alıntı:
ssssg´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Önsezilerim halk arasındaki deyişle 6.his çok kuvvetli bende. Yani bir insan bana zarar verecekse verme durumu varsa o insana karşı itilme duygusu oluşuyor. Ya güsel bir olay olacaksa önceden hissedip mutlu olabiliyorum.
evet , anlamistim . daha cok kendinizi geliştirmeye yonelin. bu forum sitesi size cok yardimci olacagina inanıyorum.
Alt 11-19-2017

ssssg konu

Nerden başlamalıyım ? Bana çok fazla özellik verdiler ama tek şartla bunu kötü amaçla kullanmamalıyım ! Yoksa bana geri tepermiş.

İzleyeceğim bir rehber var mıdır ? Kendime, akıl sağlığıma zarar vermeden.

Seçenekler
Stil