Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu  

Geri git   Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu > Buda Jo Red Paranormal Kaynaklar Forum Sitesi > Parapsikoloji & Spiritüalizm > Parapsikoloji Kaynakları

Parapsikoloji Kaynakları Paranormal ve Parapsikoloji Kaynaklari,parapsikoloji forum,parapsikoloji sitesi,paranormal siteler,parapsikoloji forum siteleri ve daha fazlasi...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 10-17-2017
Katzfiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katzfiel Katzfiel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 338
Katzfiel will become famous soon enough
Standart Parapsikoloji ve Mentalizm

Parapsikoloji ve Mentalizm
Bu yazıda tüm parapsikoloji ve mentalizm konularını ve dallarını tek parça halinde size en özet şekilde sunmaya karar verdim.
Yani; Telekinezi, Astral Seyahat, Levitasyon, Biyokinezi gibi parapsikoloji ve mentalizm dallarını bu yazımda bir araya getirip en özet ve açıklayıcı bir biçimde editleyerek size sundum.
Amacınız hangisi ise (Telekinezi, Biyokinezi vs.) bu geniş argümandan amacınızın konusunu bulup ona yoğunlaşabilirsiniz. Sizlere kolaylık olsun diye gayet okunabilir ve akıcı yazmaya ve düzenlemeye çalıştım.

Fakat unutmayın, burada iki cümle okudunuz diye artık bir keşiş olmayacaksınız. Belki bir şeyler yapmayı becerebilirsiniz, fakat büyük işler uzmanlık, uzmanlık tecrübe, tecrübede zaman ister.

Tag Ekle
mentalizm, parapsikoloji

Seçenekler
Stil