Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu  

Geri git   Paranormal Kaynaklar & Parapsikoloji Platformu > Buda Jo Red Paranormal Kaynaklar Forum Sitesi > Fal & Kehanetler ve Şifacılık > İnsan Psikolojisi

İnsan Psikolojisi İnsan Psikolojisi hakkinda hersey bu bolumde

Seçenekler Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 07-31-2016
İnterruttore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İnterruttore İnterruttore isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tecrübe Puanı: 0
İnterruttore konu
Standart 46 /Dizisi ile ilgili incelemelerim

31072016
TV günümüzün vazgeçilmez bir teknolojilerinden biri. Boş vakitlerini çoğunlukla insanlar bunlar ile diziler ile geçirir.

Tabi ben karşıyım TV eskiden izlerdim vaktiyle farkındalık gelince boş birşey olduğuna vardım. Ve uzun zamandır izlemiyorum haberim bile yok. Ama bir gece TV baktığımda - 46- diye bir dizi var. Bunu izlediğimde tamamen alanıma ile ilgisinin olduğunu anladım ve bir kaç ayrıntılar gözüme çarptı ve detaylar şöyle ;

Dizinin temelinde bir adam var ve bunun kız kardeşi yıllardır komada. Bu adam bir doktor laboratuvarı var kardeşinin uyanması için bir ilaç yapıyor. Ülkede yasaklanan izini olmayan bir ilaç bu ilaç ''DMT'' ile alakalı
Dizinin hemen başlangıcında ki fragman da eski Türklerin
ŞAMANİZİM belirtmektedir işaretler vs...

Konuya gelelim yaptığı ilaca denek bulması imkansız bilmiyor ilaçı henüz ve kendi üzerinde deniyor. Denedik ten sonra TRANSA GİRİYOR, farklı, farklı olaylar görüyor cinayetler işliyor zihinde yaratılan olaylar ile iç içe kalıyor.
Bu TRANSLARI, HALİSİLASYONLARI sürekli gece yaşıyor ve gündüz uyandığında hiç bir şeyin farkında olmuyor. Bunu kardeşi üzerinde deniyor ve uzun süre komada olan kardeşi uyanıyor o da gece uyanıyor gündüze doğru eski haline dönüyor ilacın etkisi bittiyor.

Bu özet, açıklama ile şuna değinelim UYUŞTURUCU kullanan kişilerde de görülen TRANSLAR, HALİSİLASYONLAR vardır uyandığında ne yaptıklarını hatırlamama gibi işte konu tamamen buna dayalı psikoloji ile aydınlanma ile. EPİFİZ bezi ile alakalı diğer bir makalemde konuyu açtım DMT NEDİR DİYE ona göz atarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

Bali çeken balicilerde bazı şeyler görülür imkansızlıkları, imkansız görmemek insanın yapamayacağı denilen şeyleri yapması Psişik güçleri vs Metafizik alemini görmesi bile bu bali, uyuşturucu ile açılıyor kapıları EPİFİZ bezi burada harekete geçiyor.

Umarım bu iki makaleyi bir araya getirip okuduğunuzda sizlere bir şeyleri açıklaya bilmişimdir.

OKUDUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Tag Ekle
paranormal, parapiskoloji, yorum

Seçenekler
Stil